Stoly a židle

máme rádi osvědčenou kvalitu firmy TON

ezgif.com gif maker 1

O firmě TON

Ručně ohýbáme nábytek v místě, kde se tato technologie používá od roku 1861. Její možnosti však posunujeme dál a spojujeme ji se současnými nápady designérů. Naše židle a stoly se tak stávají jedinečným spojením kvality, inovativních tvarů a odkazu místa, které se po generace učilo rozumět dřevu.

unnamed
unnamed

Split

Židle Split propojuje více než 150 let starou technologii se současným designem. Základ tvoří ručně ohýbaný rozštěp masivního dřeva, který je poprvé u sedacího nábytku designovým a zároveň funkčním prvkem – vytváří podpěru sedáku i opěradlové části zároveň. Ta je elegantně zasunutá za sedadlo, také vytvořené z masivního dřeva. Kromě čalounění nabízíme také provedení v jasanu, na nějž lze ručním nástřikem aplikovat barevný gradient.

Merano

Židle Merano propojuje spodní konstrukci z masivního dřeva s harmonickými tvary ohýbané překližky v sedáku a opěrce. Díky použité výrobní technologii je velmi lehká a hladká verze neobsahuje žádné šrouby či kovové části. Židli nabízíme také v čalouněné variantě, je stohovatelná a lze ji doplnit kováním pro spojování do řad. Při použití vozíku lze stohovat až 14 kusů hladkých židlí. Kolekce Merano ještě obsahuje křeslo, lounge křeslo a barovou židli.

unnamed
unnamed

YYY

Tři výšky, tři průměry, dobrý důvod, proč začít kombinovat. Hravost podporují i tři nožky, jež při pohledu zespod tvoří písmeno ypsilon, které dalo celé kolekci název. Netradičně zkosená deska stolků umožňuje přistavit YYY ke zdi nebo dalšímu nábytku. Vrchní plát lze vybírat z přírodního masivního buku či dubu. Upřímně, jeden kus vám nikdy nebude stačit.

P.O.V.

Organický tvar podnože a modularita. Kolekce stolů P.O.V. působí nenápadně, zároveň se může stát středobodem místnosti. Závisí to pouze na úhlu pohledu, který zvolíte. Přichází ve dvou výškách, se třemi typy podnoží a šesti tvary stolového plátu. Celkově tento modulární systém obsahuje bezmála 70 variant, díky kterým je vhodný téměř do každého typu interiéru – kanceláří, jídelních prostorů, kaváren či restaurací. Je doplněn o stejnojmennou stohovatelnou stoličku, která je funkčním a hravým prvkem v místnosti. Kolekce se nabízí ve třech typech dřevin, buku, dubu a americkém ořechu, které mohou být dokončeny v různých barevných variantách.

unnamed