Kuchyně

máme rádi kvalitu

20190425 DSC 5125 kopie 1 scaled
DSC_4732

Kuchyně

Kuchyň již nějakou dobu není pouze místností k přípravě jídla. Je to srdce domova, které musí správně fungovat. Provedení musí být funkční, účelné, hezké a z kvalitních materiálů. Přeci jenom je to investice na dlouhou dobu a je v našem zájmu, aby byla vynaložena účelně. Uděláme Vám kuchyň podle vašich představ. Navrhneme Vám do prostoru ideální variantu kuchyně včetně vestavných spotřebičů. Máme široký výběr jak povrchových materiálů, tak pracovních desek. U nás máte kuchyň na klíč včetně zapojení a předvedení elektrospotřebičů. Naše heslo : „ v jednoduchosti je krása „

Kuchyň v dekoru světlého dřeva

Tato kuchyně je zpracována v materiálu lamino, dekor Fleetwood bílý značky Egger a je osazena spotřebiči značky Electrolux. Pracovní deska a zástěna je zde zvolena klasická od výrobce Kaindl, v dekoru „Jemný granit hnědý“. V kuchyni nalezneme doplňky značky Kesseböhmer, například rohové řešení LeMans či výsuvy do úzkých skříněk v různých provedeních. Samozřejmostí je vestavná myčka, zde o šířce 45cm, či dřez se speciální ochranou proti vodnímu kameni od firmy Schock. Tyto dřezy z řady Cristadur doporučujeme využívat v oblastech s tvrdou vodou. Jako jediní na trhu mají speciální vylepšené složení, které dřez dělá hladším, odolnějším a tím i méně náročným na údržbu. Rádi Vám vše předvedeme, přijďte se podívat.
DSC_4732
DSC_4773

Černá kuchyně

Kuchyně je zpracována v provedení PerfectSence černá mat, což je materiál od firmy Egger (U999 PM) Hlavní výhoda tohoto materiálu je ta, že na něm nezůstávají otisky prstů. Pracovní deska a zástěna jsou z technického kamene značky Technistone v provedení Gobi Grey, lesk. V kuchyni taktéž naleznete doplňky značky Kesseböhmer, příkladem je ledvina LeMans v barvě antracit (jedno z nejoblíbenějších rohových řešení). Za zmínku stojí taktéž rohové šuplíky značky Blum. Osazena je spotřebiči špičkové kvality značky DeDietrich. Přijeďte se podívat a vyzkoušet její funkčnost.

Kuchyně v provedení bílý lak

Tato kuchyně je zpracována z v bílém laku v kombinaci s tmavým dřevem, laminem v dekoru Ořech. Vrchní výklopné skříňky jsou osazeny kováním značky Blum, Avetos HF, což je systém pro tzv. lámací otevírání skříněk včetně systému ServoDrive, pro automatické otevírání pomocí stisknutí. Pracovní deska je z umělého kamene značky Corian, v dekoru Arctic Ice, osazena do tvaru U, včetně zapuštěného dřezu a bez jakéhokoliv spoje. Což je jedna z hlavních výhod tohoto materiálu. V kuchyni nalezneme drátěný program značky Kesseböhmer, včetně vysoké výsuvné potravinové skříně o šířce 45cm. Kuchyně je osazena nejnovějšími spotřebiči značky AEG, včetně vestavného kávovaru ve stejném dizajnu. Přijďte si vše vyzkoušet.
DSC_0043_DxO